KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12553464
nr 1255 3464
Timo Solin
(f. 1947), Sverige
Skulptur, Signerad, daterad -97, man i hatt. Höjd: 15,5
Timo Solin, svensk skulptör och målare född i Tammerfors i Finland 1947.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 maj 2019
kl 19:37:33
14/5 08:29:46
Timo Solin
Läs mer om Timo Solin